Tutkuyla tasarlanmış 20 odası, modern, samimi ortamı ve kişiye özel hizmeti ile Bakırköy’ün en şık butik otellerinden biri olan Ravvda, keyifli bir konaklamadan fazlasını sunuyor. Misafirlerimiz, seyahatleri boyunca konforlu yaşam tarzlarını korurken, ayrıcalıklı butik hizmeti deneyimleme ayrıcalığına sahiptir.

Bakırköy bölgesinin tam merkezinde, seçkin dört alışveriş merkezi, Bakırköy premonatı, deniz otobüsü limanı, çok sayıda diğer alışveriş seçenekleri, yemek mekanları ve kültürel mekanlar gibi birçok cazibe merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Atatürk Havalimanı ve CNR fuar merkezine 7 km, İstanbul’un tarihi mekanlarına araçla 10 dakika, Taksim ve Nişantaşı semtine 20 dakika uzaklıktadır. İstanbul’un tüm bölgelerine doğrudan bağlantı sağlayan toplu taşıma bağlantıları ile Ravvda, iş ve eğlence için mükemmel bir noktadır.

Bahçeli giriş katında yer alan Cafe & Bistromuz hem otel hem de dışarıdan gelen misafirlerimize kıtalararası lezzetleri, kahve ve alkolsüz içecek çeşitleri ile konaklamanızı daha keyifli hale getirecek geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Lüks Olanaklar

Online Ödeme

Havalimanı

Keyifli Konaklama

Özel Teklifler

Ayrıcalıklı Hizmet